Vážení zákazníci, v termínu od 15.6.2024 do 1.7.2024 čerpáme dovolenou. V této době nebudeme schopni vyřizovat objednávky ani dotazy. Vašim objednávkám se budeme plně věnovat ihned po návratu, tedy od 2.7.2024. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto!

Stroje pro výrobu

ROZSAH A KVALITA NAŠEHO STROJNÍHO VYBAVENÍ ROSTE SPOLU S NÁMI!

Špičkové strojní vybavení dílny WOODIFY je spolu s profesionalitou personálu zárukou vysoké kvality, mimořádné přesnosti a rychlosti zpracování našich produktů. Na základě dlouholetých zkušeností s prací se dřevem si uvědomujeme důležitost investic do moderních strojů a technologií a proto se náš strojní park neustále rozrůstá. Máme tu čest pracovat na špičkových průmyslových strojích americké společnosti Epilog Laser který vyrábí přední světové laserové gravírovací a řezací systémy, hrdě vyrobené v USA. Tyto výkonné systémy se vyznačují bezkonkurenční čistotou řezu a rychlostí gravírování až 120 palců za sekundu (3,05 m/s).

Na základě našich bohatých zkušeností jsme taktéž schopni zrealizovat širokou škálu individuálních projektů pro firemní klienty.Díky vlastní výrobě a kompletnímu zázemí se Vám snažíme nabízet co nejkratší dodací lhůty, které plníme v domluvených termínech.

WOODIFY.CZ - Najděte si u nás svůj kus přírody!

epilog-logo-horizontal_optimized

pro-machine-group_optimized