O nás

Jsme manželský pár, Míša a Štěpán a vítáme Vás u naší rodinné značky Woodify. Naše značka byla založena v roce 2022 jako náš vlastní, mini projekt který vznikal po večerech vedle práce a péče o děti. Náš první nápad na výrobu dřevěných Milníkových kartiček pro našeho synka vznikl vlastně úplnou náhodou, večer po dlouhém dni u sklenice vína. Záhy jsme se rozhodli vyrobit další sadu k oslavě narození miminka pro naše přátele - no a už to bylo. Míša miluje grafický design a fotografii, Štěpán zase práci se dřevem a tvorbu webových stránek. Rozhodli jsme se proto vytvořit svůj vlastní brand a e-shop. Jsme z Liberce, inspiraci k návrhům a k produktové fotografii tedy čerpáme přímo v našem okolí, z krásné přírody Jizerských hor. 

Naše produkty si vyrábíme sami. 

Od prvního grafického návrhu, přes řezání a gravírování laserem, broušení a finální povrchovou úpravu po balení a odeslání objednávky zákazníkovi. Pracujeme zejména po večerech a víkendech, kdy děti a pracovní povinnosti dovolí ale Váš zájem a podpora nás neustále ženou dopředu a inspirují nás k růstu. Naším cílem je vytvářet kvalitní a udržitelné produkty které budou našim zákazníkům dělat radost dlouhá léta. Pracujeme proto s přírodními materiály a všechny naše obaly jsou šetrné k životnímu prostředí. Neustále hledáme inspiraci a rádi spolupracujeme se zajímavými lidmi a projekty v našem okolí. 

Můžeme taktéž nabídnout personalizované a na míru šité služby pro firemní zákazníky. V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte - rádi Vám pomůžeme proměnit Vaše nápady ve skutečnost! Mezi materiály, se kterými aktuálně pracujeme, patří zejména dřevo různých tlouštěk a typů a přírodní břidlice. Pokud Vás v našem obchodě zaujme produkt, co se Vám líbí, ale chcete ho přizpůsobit nebo mírně změnit – jednoduše nás kontaktujte a společně návrh dotáhneme k dokonalosti. Vždy se budeme snažit vyhovět jakýmkoli požadavkům a jsme otevření novým nápadům!

WOODIFY.CZ - Najděte si u nás svůj kus přírody!

img_7455_optimized